Akční nabídka !!!

Zde najdete aktuálně zlevněné čaje a zboží všeho druhu.

100g Himalayan Blend

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Darjeeling
100g Himalayan Blend
Velmi dobrá směs vysokohorských čajů ze známých i méně známých himálajských zahrad z lístků s označením sftgfop-1. Ideální pro brzké ráno, čaj o paté nebo třeba ke koláči od babičky a samozřejmě pro Váš každodenní šálek čaje. Nálev spíše světlé zlatěměděné barvy, výrazné lehce svíravé kořeněné chuti s citrusovými tóny a tóny nezralých hroznů s oříškovým dozvukem. Cena je za 100g !
150.00 Kč 220.00 Kč

2016 Formosa Dong Ding Hong Cha

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Taiwan
2016 Formosa Dong Ding Hong Cha
Doporučujeme! Výborný černý čaj od paní Su pocházející přímo z vesnice Dong Ding nacházející se na úpatí stejnojmenné hory. Ručně zpracovaný z lístků z brzké jarní sklizně kultivaru Chin Shin. Čaj má výrazné aroma tmavého sušeného ovoce (višně, švestky) a hořké čokolády. Chuť je příjemně sladká, výrazná, avšak hladká s dlouhou dochutí. Možno připravit na více nálevů. Cena za 50g balení.
190.00 Kč 280.00 Kč

2016 Tamacha

Akční nabídka !!! | Japonské čaje » Tamaryokucha | Japonské čaje » ostatní
2016 Tamacha
Jako novinku jsme na českém trhu představili před několika lety čaj z ostrova Kjúšů, známý pod jménem Tamacha. Dnes už je z něj klasika a jeden z nejoblíbenějších čajů v naší nabídce. Jedná se o velmi zajímavý, na pánvi zpracovaný čaj, jehož drobné mladé lístky a tipsy jsou srolovány do drobných kuliček, které se při louhování velmi pomalu rozvíjejí a vydávají příjemné aroma typické pro čaje z této oblasti. Cena za 50g.
140.00 Kč 210.00 Kč

2016 Yixing Hong Cha - Červený čaj z Yixingu

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Čína
2016 Yixing Hong Cha - Červený čaj z Yixingu
Velice dobrý jemný červený čaj s výborným poměrem cena/kvalita. Pochází z provincie Jiangsu z okolí legendárního města Yixing proslulém výrobou keramiky. Delší hnědočerné lístky vydávají sladkou ovocnou vůni. Překvapí jemným, ale přitom hutným a charakterním nálevem s příjemnou zakulacenou chutí. Cena za 50g balení.
65.00 Kč 95.00 Kč

Arya Tara Silver Tips (hand made)

Akční nabídka !!! | Bílé čaje | Černé čaje » Nepál
Arya Tara Silver Tips (hand made)
Doporučujeme! Raritní, bílý čaj ze známé zahrady Antuvalley je ručně vyroben pouze z nejlepších vrcholků vybraných čajovníků. Na 1 kg tohoto čaje je potřeba 50-60 kg čerstvých lístků, které jsou poté s největší pečlivostí vytříděny a dále zpracovány. Tento výjimečný čaj má lehký, světle zelenožlutý nálev, příjemnou květovou vůní a lahodnou, vyváženou, jemnou chuť s bylinnými tóny a příjemný, nasládlý dlouhotrvající dozvuk. Je možné několikanásobné zalití. 50g balení.
180.00 Kč 245.00 Kč

Nepal Arya Tara Golden Tips Second Flush 2016

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Nepál
Nepal Arya Tara Golden Tips Second Flush 2016
Špičkový čaj nádherného vzhledu vyrobený ze zlatých tipsů. Po zalití nám dává nálev sytě měděné barvy s velmi příjemnou vůní připomínající surový cukr vyrobený ze šťávy cukrové třtiny "jaggery (nep. Gur)" a těžší, kulatou, plnou nasládlou až sladovitou chuť s výraznou stopou hořké čokolády v dochuti. Vyrobeno na objednávku 23 kilogramů. Více nálevů není pro tento čaj problém. Cena za 50g.
180.00 Kč 245.00 Kč

Nepal Antu Valley Golden Tippy SFTGFOP-1 Second Flush 2016

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Nepál
Nepal Antu Valley Golden Tippy SFTGFOP-1 Second Flush 2016
Výborný kompletně ručně zpracovaný nepálský černý čaj z úpatí himalájských hor. Pečlivě sbírané a rovnoměrně rolované lístky s vysokým podílem zlatavých tipsů. V suchém stavu lístky voní po medu a sladkém dřevu. Nálev je jiskřivě měděný. Chuť je plná a bohatá se stopou kouřovosti, která však nedominuje a přidává čaji další rozměr. V chuti se také objevují tóny borovice a vše je zakončeno krásnou sladce doznívající dochutí. Vyrobené v limitovaném množství na objednávku našeho dodavatele. Cena za 50g balení.
135.00 Kč 180.00 Kč

Černý čaj aromatizovaný - MAGNOLIE 100g

Akční nabídka !!! | Černé čaje
Černý čaj aromatizovaný - MAGNOLIE 100g
Černý čaj ovoněný kvalitním francouzským esenciálním olejem. Tento čaj neobsahuje žádná chemická aromata, zvýrazňovače chuti či konzervanty. Lístky příjemně voní po magnolii se stopou čokolády a květů růže. Chuť je překvapivě elegantní, opět s převažujícími tóny magnolie, kakaa a růže, se stopou tmavého medu a koření, s příjemnou dochutí. Cena za 100g balení.
55.00 Kč 140.00 Kč
Stránky: | 1 |