Akční nabídka !!!

Zde najdete aktuálně zlevněné čaje a zboží všeho druhu.

Assam Doomni Gold SFTGFOP-1 2016

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Assam
Assam Doomni Gold SFTGFOP-1 2016
Výstavní sorta čaje, který obsahuje velký podíl zlatavých tipsů. V letošní složité sezóně, kdy si počasí s producenty z Assámu velmi nepříznivě zahrálo se jedná o velmi ojedinělý, stylový a chutný assámský čaj. Byl otrhán z těch nejmladších a nejkvalitnějších čajovníků této plantáže. Po zalití nám dává sytě červený až měděný nálev nádherné, ušlechtilé, jemně sladové až čokoládové, příjemně ovocné vůně a lahodnou, svěží, plnou, medovou chůť, která se dále v dozvuku rozvíjí do ovocných tónů. Výjimečný ássamský čaj! Cena za 50g.
170.00 Kč 240.00 Kč

100g Himalayan Blend

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Darjeeling
100g Himalayan Blend
Velmi dobrá směs vysokohorských čajů ze známých i méně známých himálajských zahrad z lístků s označením sftgfop-1. Ideální pro brzké ráno, čaj o paté nebo třeba ke koláči od babičky a samozřejmě pro Váš každodenní šálek čaje. Nálev spíše světlé zlatěměděné barvy, výrazné lehce svíravé kořeněné chuti s citrusovými tóny a tóny nezralých hroznů s oříškovým dozvukem. Cena je za 100g !
150.00 Kč 220.00 Kč

2015 Shui Hsien Superior - Vodní víla z Wuyi

Akční nabídka !!! | Oolongy » tmavé | Oolongy » Čína (Anxi, Wu Yi, Wu Dong)
2015 Shui Hsien Superior - Vodní víla z Wuyi
Výtečná Shui Hsien pocházející z oblasti Wuyishan z malé rodinné továrničky na čaj ve vesničce Cao Dun. Lístky byly otrhány z 35 let starých čajovníků a následně pečlivě sušeny, rolovány, fermentovány, dosušeny a na závěr byl čaj pouze jednou pečen. Jedná se tedy o světlejší variantu tohoto čaje, která tak vyniká svoji ovocností. Nálev je čirý, oranžovohnědý až měděný. Čaj proslul chutí orchidejí, jenž dlouho zůstává v ústech. Čaj vydrží mnoho nálevů, přičemž oceníte zejména dlouhotrvající sládnoucí aftertaste. Cena za 50g balení.
175.00 Kč 265.00 Kč

2016 Formosa Dong Ding Hong Cha

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Taiwan
2016 Formosa Dong Ding Hong Cha
Doporučujeme! Výborný černý čaj od paní Su pocházející přímo z vesnice Dong Ding nacházející se na úpatí stejnojmenné hory. Ručně zpracovaný z lístků z brzké jarní sklizně kultivaru Chin Shin. Čaj má výrazné aroma tmavého sušeného ovoce (višně, švestky) a hořké čokolády. Chuť je příjemně sladká, výrazná, avšak hladká s dlouhou dochutí. Možno připravit na více nálevů. Cena za 50g balení.
190.00 Kč 280.00 Kč

2016 Japan Kukicha Organic

Organické čaje | Akční nabídka !!! | Japonské čaje » Kukicha
2016 Japan Kukicha Organic
Velmi oblíbený japonský čaj kukicha, vyrobený ze stonků čajovníku při třízení čajů sencha a kabusé. Tento čaj ocení především milovnící těžších, plných a sytých čajů. Velmi příjemný čaj vhodný ke každodennímu popíjení. Cena za 50g.
95.00 Kč 125.00 Kč

2016 Yixing Hong Cha - Červený čaj z Yixingu

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Čína
2016 Yixing Hong Cha - Červený čaj z Yixingu
Velice dobrý jemný červený čaj s výborným poměrem cena/kvalita. Pochází z provincie Jiangsu z okolí legendárního města Yixing proslulém výrobou keramiky. Delší hnědočerné lístky vydávají sladkou ovocnou vůni. Překvapí jemným, ale přitom hutným a charakterním nálevem s příjemnou zakulacenou chutí. Cena za 50g balení.
70.00 Kč 95.00 Kč

Nepal Guranse Premium FTGFOP-1 Second Flush 2016 (bio)

Organické čaje | Akční nabídka !!! | Černé čaje » Nepál
Nepal Guranse Premium FTGFOP-1 Second Flush 2016 (bio)
Nepálský prémiový černý čaj ručně sbíraný na strmých svazích zahrady Guranse. Nelámaný ručně rolovaný lístek s menším podílem stříbřitých tipsů. Nálev jantarové barvy s příjemným čajovým aroma. V chuti má čaj plné tělo s tóny dřeva, čokolády a nezralých plodů. Výtečný čaj na prozáření pošmourných večerů. Cena za 50 g.
100.00 Kč 145.00 Kč

2016 Meng Ding Si Bei Xiang

Akční nabídka !!! | Zelené čaje
2016 Meng Ding Si Bei Xiang
Zelený čaj Si Bei Xiang, v češtině překládán jako "Vůně čtyř šálků", pochází z pohoří Meng Ding. Název čaje odvozuje jeho charakter s krásnou, intenzivní sladkou vůní...což ale není vše, neboť v čaji jsou ukryty vůně čtyři, které se projevují postupně, s každým nálevem vystoupí do popředí jedna z nich, která v šálku dominuje - proto 'vůně čtyř šálků'. Jiskřivě žlutý nálev je řízné, lehce svíravé a silné chuti s intenzivní květově-ovocnou stopou na patře a s pomalu doznívajícím mírně kořeněným aftertastem. Cena za 50 g.
70.00 Kč 135.00 Kč

2016 White Monkey - Bílá opice

Akční nabídka !!! | Zelené čaje
2016 White Monkey - Bílá opice
Bílá opice. Skvostný nefermentovaný čaj převážně z čajových tipsů (vrcholových lístků). Vůně čaje je sytá s lehce květinovými tóny, nálev je sladce aromatický. V chuti čaje je cítit 'slunce', což je typické převážně pro bílé čaje, a to i přesto že jde o čaj zelený. Nabízí celou škálu chutí od jemné voňavé přes plnou až k tvrdší, drhnoucí na jazyku. Vše záleží pouze na Vás. Cena je za 50 g.
80.00 Kč 120.00 Kč

Arya Tara Silver Tips (hand made)

Akční nabídka !!! | Bílé čaje | Černé čaje » Nepál
Arya Tara Silver Tips (hand made)
Doporučujeme! Raritní, bílý čaj ze známé zahrady Antuvalley je ručně vyroben pouze z nejlepších vrcholků vybraných čajovníků. Na 1 kg tohoto čaje je potřeba 50-60 kg čerstvých lístků, které jsou poté s největší pečlivostí vytříděny a dále zpracovány. Tento výjimečný čaj má lehký, světle zelenožlutý nálev, příjemnou květovou vůní a lahodnou, vyváženou, jemnou chuť s bylinnými tóny a příjemný, nasládlý dlouhotrvající dozvuk. Je možné několikanásobné zalití. 50g balení.
180.00 Kč 245.00 Kč

Nepal Arya Tara Golden Tips Second Flush 2016

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Nepál
Nepal Arya Tara Golden Tips Second Flush 2016
Špičkový čaj nádherného vzhledu vyrobený ze zlatých tipsů. Po zalití nám dává nálev sytě měděné barvy s velmi příjemnou vůní připomínající surový cukr vyrobený ze šťávy cukrové třtiny "jaggery (nep. Gur)" a těžší, kulatou, plnou nasládlou až sladovitou chuť s výraznou stopou hořké čokolády v dochuti. Vyrobeno na objednávku 23 kilogramů. Více nálevů není pro tento čaj problém. Cena za 50g.
180.00 Kč 245.00 Kč

Nepal Antu Valley Golden Tippy SFTGFOP-1 Second Flush 2016

Akční nabídka !!! | Černé čaje » Nepál
Nepal Antu Valley Golden Tippy SFTGFOP-1 Second Flush 2016
Výborný kompletně ručně zpracovaný nepálský černý čaj z úpatí himalájských hor. Pečlivě sbírané a rovnoměrně rolované lístky s vysokým podílem zlatavých tipsů. V suchém stavu lístky voní po medu a sladkém dřevu. Nálev je jiskřivě měděný. Chuť je plná a bohatá se stopou kouřovosti, která však nedominuje a přidává čaji další rozměr. V chuti se také objevují tóny borovice a vše je zakončeno krásnou sladce doznívající dochutí. Vyrobené v limitovaném množství na objednávku našeho dodavatele. Cena za 50g balení.
135.00 Kč 180.00 Kč

2015 Formosa Dong Ding Mei Ren Oolong

Akční nabídka !!! | Oolongy » světlé | Oolongy » Taiwan (Formosa)
2015 Formosa Dong Ding Mei Ren Oolong
Zpracování tohoto čaje našlo inspiraci v čaji Orientální kráska. Nicméně nejedná se o imitaci Orientální krásky! Čajové lístky se pro výrobu tohoto čaje sbírají jsou sbírány ručně ve chvíli, kdy lístky jsou nakousány hmyzem zvaným Jacobiasca Formosana (aby tento hmyz na čajové keře přiletěl, nesmí farmář používat žádné pesticidy). Lístky po takovém nakousání začnou již oxidovat přímo na čajovém keři. Výsledný čaj má pak velmi příjemnou medovou vůni a chuť. Tento čaj je oxidován zhruba na 60% a je více pečený (40%). Barva připraveného nálevu je tmavě žlutá. Vůně je příjemně sladká, ovocná (tropické ovoce), příjemně medová. Chuť je plná, hladká, ovocná (tropické ovoce, zejména ananas), sladká, výrazně medová. Dozvuk je déle trvající, ovocný až medově sladký. Cena je za 50 g.
190.00 Kč 275.00 Kč

2016 Formosa Dung Ti Special Oolong - Zmrzlý vrcholek

Akční nabídka !!! | Oolongy » světlé | Oolongy » Taiwan (Formosa)
2016 Formosa Dung Ti Special Oolong - Zmrzlý vrcholek
Oblíbený Taiwanský Oolong z vyšších poloh, bohatý na květové až ovocné vůně, sladší chuti, vhodný pro gong fu přípravu a výborný pro běžné pití. Čaj je pěstován od roku 1885 v oblasti Nan Tou a byl pojmenován podle nedaleké hory Dong Ding[: dung ti :] - volně přeloženo jako Zmrzlý vrcholek. Cena je za 50g.
150.00 Kč 210.00 Kč

2016 Formosa Spring San Xia Long Jing Competition Grade

Akční nabídka !!! | Zelené čaje
2016 Formosa Spring San Xia Long Jing Competition Grade
Výtečný zelený čaj z přirozeně vedené zahrady jednoho z lokálních farmářů v oblasti San Xia, která je vyhlášená nejlepšími zelenými čaji na Tchajwanu. Čaj začali na Tchajwanu vyrábět samozřejmě později než v Číně, až někdy v padesátých letech minulého století. Jeho styl se od tradičního čaje z Číny velmi liší, téměř se dá říci, že společné mají jen jméno a některé kroky ve zpracování. Tento čaj má v suchém stavu zploštělý tvar a je vyrobený pouze z dvou lístků a tipsu. Po zalití dává lehounký, světlounce zelinkavý nálev, svěží, výrazně nasládlé a smetanově hebké, lehké, avšak plné chuti s velmi příjemnou texturou. Aroma je nasládle květinové, stopy medového melounu a lze nalézt společné tóny s některými tchajwanskými oolongy. Cena za 25 g.
150.00 Kč 220.00 Kč

2016 Tie Guanyin King - Železná bohyně královská

Akční nabídka !!! | Oolongy » světlé | Oolongy » Čína (Anxi, Wu Yi, Wu Dong)
2016 Tie Guanyin King - Železná bohyně královská
Vysoká kvalita vyhlášeného čínského čaje zvaného Železná bohyně (Tie Guan Yin). Svinutí listu volnější, barva žlutozelená až smaragdová. Chuť pevně podložená, příjemně nahořklá, s výtečným dojezdem (aftertaste). Jedná se o vícenálevový čaj, zvláště vhodný pro obřadní Gong Fu přípravu. Cena je za 50 g.
115.00 Kč 155.00 Kč

Černý čaj aromatizovaný - MAGNOLIE 100g

Akční nabídka !!! | Černé čaje
Černý čaj aromatizovaný - MAGNOLIE 100g
Černý čaj ovoněný kvalitním francouzským esenciálním olejem. Tento čaj neobsahuje žádná chemická aromata, zvýrazňovače chuti či konzervanty. Lístky příjemně voní po magnolii se stopou čokolády a květů růže. Chuť je překvapivě elegantní, opět s převažujícími tóny magnolie, kakaa a růže, se stopou tmavého medu a koření, s příjemnou dochutí. Cena za 100g balení.
55.00 Kč 140.00 Kč
 
Stránky: | 1 |