Sklo

Při objednávce porcelánu, keramiky nebo skla doporučujeme jednotný příplatek 25Kč (zde).  Zboží je poté zasláno jako křehké, neboť při běžném zaslání Česká pošta zboží často rozbíjí a proto bez příplatku nemůžeme ručit za zaslané zboží. 

Konvička "vše v jednom" 700ml

Sklo
Konvička "vše v jednom" 700ml
Snad jediný původní čínský vynález - konvička, se kterou je možné připravit jakýkoliv listový čaj bez potřeby dalšího nádobí a příslušenství. Čaj vložíte do horní části a zalijete horkou vodou. Po uplynutí doby nutné k louhování stisknete tlačítko na víčku a lahodný nálev se sám přelije do spodní části konvičky, odkud nalijete přímo do šálku. Možnost vícenásobného zalití lístků je samozřejmost. Objem skleněné konvičky je 700 ml, objem vnitřního filtru je 200 ml.patentovaný systém výpustného filtruhorku odolné víčko i ucho na drženívnitřní filtr na čaj z potravinářského plastu, který neabsorbuje nechtěné vůněvelmi jemný filtr, díky kterému si můžete vychutnat opravdu čistý čajsnadné a intuitivní použitínepotřebujete žádné další čajové nádobík přípravě všech druhů čaju, sypaných i sáčkovýchideální domů, do kanceláře i na výlety do přírody
675.00 Kč

Skleněná konvice SIMAX 0,6 l

Nové zboží | Sklo
Skleněná konvice SIMAX 0,6 l
Vkusná, praktická a odolná konvice z varného skla o objemu 0,6 l. Je vhodná pro louhování čajů, neboť lístky i barva nálevu jsou pěkně vidět a víčko umožní udržet lístky pro další nálev déle v teple. Je vhodná na elektrický a plynový sporák. Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova.
155.00 Kč

Skleněná konvička 150 ml

Sklo
Skleněná konvička 150 ml
Ručně vyráběná skleněná konvička z tepelně odolného skla. Vhodná pro Gong Fu přípravu i její zjednodušené varianty. S touto konvičkou lze vidět celou proceduru louhování lístků "jako na dlani". Víčko disponuje obligátní dírkou a hubička je zevnitř vybavena decentním avšak účinným sítkem.Objem konvičky je 150 ml.
320.00 Kč 355.00 Kč

Skleněná konvička 200 ml

Sklo
Skleněná konvička 200 ml
Ručně vyráběná skleněná konvička z tepelně odolného skla. Vhodná pro Gong Fu přípravu i její zjednodušené varianty. S touto konvičkou lze vidět celou proceduru louhování lístků "jako na dlani". Víčko disponuje obligátní dírkou a hubička je zevnitř vybavena decentním avšak účinným sítkem.Objem konvičky je 200 ml.
350.00 Kč 395.00 Kč

Skleněný džbánek

Sklo
Skleněný džbánek
Džbánek na hotový nálev, vhodný pro Gong Fu přípravy a jejich zjednodušené verze. Prostý a estetický. Jeho objem je přibližně 250 ml.
265.00 Kč

příplatek "KŘEHKÉ"

Porcelán | Keramika | Sklo
příplatek "KŘEHKÉ"
Při objednávce porcelánu, keramiky nebo skla doporučujeme jednotný příplatek 30Kč. Zboží je poté zasláno jako křehké, neboť při běžném zaslání Česká pošta zboží často rozbíjí. Upozornění: Došlé zboží je nutné zkontrolovat při převzetí a případné poškození ihned reklamovat na České poště!
30.00 Kč
Stránky: | 1 |