proč nakupovat s obchodcajem.net ?

1) čerstvost - čaje jsou vždy čerstvé, z aktuální sklizně, pokud je tomu jinak, je u produktu uvedeno o jakou sklizeň se jedná. Snažíme se také u čaje uvádět co největší množství informací.

 

2) kvalita - díky tomu, že nejsme odkázáni na jednoho dodavatele, můžeme si dovolit nabídnout vždy kvalitní čaje a produkty. Pokud se nám kvalita některého čaje nezamlouvá ani u jednoho dodavatele, přivezeme čaj sami nebo jej raději nenabízíme

 

3) různorodost - nabízíme široké spektrum čajů ze všech koutů světa: z Číny, Darjeelingu, Nepálu, Japonska, Taiwanu, Gruzie a dalších..

 

4) balení - veškeré čaje (kromě některých speciálních) jsou baleny do ALU sáčků, které nejlépe zachovávají aroma, chuť a čerstvost čaje. Při objednávce porcelánu je balení věnována zvláštní péče, jde o to, aby se nic nerozbilo. K balení využíváme fixační tělíska FLO-PAK, které dobře absorbují nárazy.

 

5) dodání - zboží vystavené na našich stránkách je naprostou většinou na skladě, pouze občas se stane, že některé zboží je rychle vyprodáno a nestihneme jej včas stáhnout z nabídky - takovéto situace řešíme individuálně se zákazníkem. Naopak pokud něco v nabídce zákazník postrádá, není pro nás problém vyjít mu maximálně vstříc. Zboží zaslané poštou dorazí pbvykle během dvou pracovních dnů od objednávky (při objednávce na dobírku), při platbě předem je zboží odesláno ihned po připsání částky na náš účet.