Rooibos super grade 100g

Rooibos (Aspalathus linearis) je luskovitá rostlina, která roste pouze na malém území v Cederbergu v provincii Western Cape. Příprava rooibosového čaje je v podstatě stejná jako příprava černého čaje. Rooibos se stal velmi populární v západních zemích, pro svůj velký obsah antioxidantů a minimum kofeinu. Vůně rooibosu je často popisována jako sladká (bez přidání cukru) a mírně ořechová. Cena je za 100 g.

Do 3 dnů
Kód: 135
80 Kč / ks
Kategorie: Bylinné a ovocné čaje
Hmotnost: 0.1 kg

Rooibos (Aspalathus linearis) je luskovitá rostlina, která roste pouze na malém území v Cederbergu v provincii Western Cape. Příprava rooibosového čaje je v podstatě stejná jako příprava černého čaje. Rooibos (nesprávně "Roibos" s jedním o) se stal velmi populární v západních zemích, pro svůj velký obsah antioxidantů a minimum kofeinu. Vůně rooibosu je často popisována jako sladká (bez přidání cukru) a mírně ořechová. Cena je za 100 g.

 

Tip na přípravu: Dávkování rooibosu doporučujeme v poměru 1 čajová lžička na 150ml. Zalévejte vodou o teplotě 100 °C. Doba vyluhování 4-8 minut, velmi záleží na Vaší preferenci, jak má být výsledný nálev chuťově silný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: