Mariage Freres Pleine Lune 100g

...popis připravujeme... Cena za 100g sypaného čaje ve stylové černé plechovce.
Skladem (2 ks)
Kód: 530
Značka: Mariage Frères
690 Kč / ks
Kategorie: Mariage Frères
Hmotnost: 0.1 kg
Země: Francie
...popis připravujeme... Cena za 100g sypaného čaje ve stylové černé plechovce.
 
Inspired by that heavenly body and the realm of dreams, this poetic blend combines fragrances evoking the feast of the full moon: fruits, rare spices, and the sweet taste of honey. A true moonbeam. 
 
 
Tip na přípravu (pro 1 šálek čaje):

Množství čaje: 2,5 g na 200 ml
Teplota vody: 95° C
Doba louhování: 5 min  

Mariage Frères

Společnost Mariage Frères založili bratři Henri a Edouard Mariage v Paříži již v roce 1854, kteří navazovali na svého otce - obchodníka s čajem. Značka Mariage Frères se tak díky své dlouholeté tradici stala ve Francii synonymem pro čaj a jejich čaje jsou tak neodmyslitelně spjaty s francouzskou čajovou kulturou. Mariage Frères se při vytváření svých čajových směsí inspiruje zejména ve francouzských vínech a gastronomii. Stejně jako jemný francouzský parfém, každá směs kombinuje pečlivě vybrané ingrediencí do celku mnohem úžasnějšího než prostý součet jejich částí. Proto je vždy radost v čajích Mariage Frères objevovat nové chutě a kombinace! A pokud budete mít cestu do Paříže, rozhodně navštivte jeden z jejich butiků.

Mariage Frères je prestižní francouzská značka specializující se na luxusní čaje. S bohatou historií sahající až do roku 1854 je Mariage Frères považováno za jedno z nejuznávanějších a nejexkluzivnějších jmen ve světě čaje. Značka se v kategorii značkových čajů vyznačuje nejen vysokou kvalitou čajových lístků, ale také svým mistrovstvím ve vytváření jedinečných čajových směsí. Mariage Frères pečlivě vybírá čajové lístky z plantáží po celém světě a používá tradiční metody zpracování, aby zachovala jejich jedinečnou chuť a aroma. S jejich širokou škálou čajů, včetně černého čaje, zeleného čaje, ovocných čajů a bylinkových čajů, si značka Mariage Frères získala přízeň milovníků čaje z celého světa.