2020 Tai Mu Long Zhu jasmínový (bio)

Vyšší třída čaje zvaného "dračí perly", přírodně ovoněný květy jasmínu bez umělých esencí. Je fascinující. Jestli potřebujete zůstat vzhůru do tří ráno a ve tvůrčí náladě bez kávového dechu, hledáte toto. Cena je za 50 g.

Skladem
Kód: 35
200 Kč / ks
Kategorie: Jasmínové čaje
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Čína
Zemědělství: Organic

Vyšší třída čaje zvaného "dračí perly", přírodně ovoněný květy jasmínu bez umělých esencí. Je fascinující. Jestli potřebujete zůstat vzhůru do tří ráno a ve tvůrčí náladě bez kávového dechu, hledáte toto. Jarní sklizeň zeleného čaje z jihočínské provincie Guangxi. Časně z jara, na počátku března ručně sklízené vrcholové ochmýřené lístky svinuté do drobných pravidelných kuliček, to jsou slavné „Dračí perly“. Ty byly následně ovoněny čerstvými jasmínovými květy z podzimní sklizně opět v provincii Guangxi, které jsou vyhledávané pro svoji intenzivní a nasládlou vůni. Čaj byl za použití tradičních metod zpracován v poměru 1,5:1, což znamená že pro výrobu bylo postupně k navonění čaje použito 1,5kg jasmínových květů na 1kg čaje. Tímto postupem vznikají ty nejkvalitnější jasmínové čaje! Cena je za 50 g.

 

Oblast: provincie Guangxi, Čína

Sklizeň: čaj - březen 2020, jasmín - podzim 2020

 

Tip na přípravu: 12 dračích perel (3 g) na 200 ml vody vychladlé na 80 °C, louhujeme 2 minuty. Díky pevnému svinutí snese čaj vícero zalití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: