Nemůžete vyplnit toto pole

KINTO UNITEA Unimug Čajový hrnek se sítkem 350ml (šedá)

Celoskleněný čajový hrnek, s designovým sítkem, v kterém je možné připravit až 300 ml čaje. Vhodná pro čajové puristy, kteří nemají rádi styk čaje s kovovými sítky a mají rádi moderní design. Samozřejmostí je možnost vícenálevové přípravy bez nutnosti použití dalšího sítka, slévátka či jiného náčiní. Celkový objem šálku je 350 ml.

Skladem (1 ks)
Kód: K-8686
Značka: KINTO
650 Kč / ks
Kategorie: Sklo
Hmotnost: 0.16 kg
EAN: 4963264480031
KINTO UNITEA Unimug Čajový hrnek se sítkem 350ml
Novinka

Celoskleněný čajový hrnek, s designovým sítkem (sítko je vyrobeno z teplotně odolného kopolyesteru), v kterém je možné připravit až 300 ml čaje. Vhodná pro čajové puristy, kteří nemají rádi styk čaje s kovovými sítky a mají rádi moderní design. Samozřejmostí je možnost vícenálevové přípravy bez nutnosti použití dalšího sítka, slévátka či jiného náčiní. Celkový objem šálku je 350 ml.

 

Jedná se o sklo s odolností do 150 °C. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou. Konvičku doporučujeme oplachovat pouze vodou bez použití mycích prostředků či za použití jemných mycích prostředků bez parfémů. Konvičku můžete dát do myčky i mikrovlnné trouby, ale jako správní čajová nadšenci, ani jedno nedoporučujeme.

 

Velikost: 120 × 80 × 90 mm (šířka x průměr x výška) 

Objem: 300 ml využitelného objemu (hrnek má objem 350 ml, přičemž je možné připravit 300 ml čaje).

BPA-free

 

UNITEA integrates harmoniously into any scene. The glass jugs and cups showcase the beauty of teas inside, letting you observe tea leaves as they bloom. While made of glass, the large arched design of the handle lets you grip firmly and comfortably.​ ​