Gruzínský zelený čaj MANNA 250g

Standardní, ale pro svůj charakter velmi oblíbený černý čaj z podhůří Kavkazu. Výrazné změny teploty mezi denní a noční dobou a rovněž spojení mořského a horského klimatu dává čajovým lístkům jejich unikátní aroma. Čaj vhodný pro běžné popíjení. Cena je za 250g balení.

Skladem
Kód: 612
Značka: Manna
235 Kč / ks
Kategorie: Zelené čaje
Hmotnost: 0.25 kg
Země: Gruzie
Druh čaje: Zelený čaj
Balení: Sypaný čaj

Standardní, ale pro svůj charakter velmi oblíbený černý čaj z podhůří Kavkazu. Výrazné změny teploty mezi denní a noční dobou a rovněž spojení mořského a horského klimatu dává čajovým lístkům jejich unikátní aroma. Čaj vhodný pro běžné popíjení.

Gruzínský zelený čaj Manna s jedinečnou chutí vytváří příjemnou náladu. Tento čaj má pozitivní účinky na Vaše zdraví a může pomoci ke snížení tělesné hmotnosti bez nežádoucích vedlejších efektů. Přináší nejen chuťové potěšení, ale také prospívá Vašemu zdraví prostřednictvím různých přirozeně se vyskytujících, biologicky aktivních látek. Kromě látek přispívajících ke snížení tělesné hmotnosti obsahuje i zdraví prospěšné antioxidanty, aromata, třísloviny, kofein a vitamíny P a C. Cena je za 250g balení.

 

Tip na přípravu: 5 - 7 gramů čaje vsypte do konvičky o objemu 0,5l a zalijte vodou o teplotě cca 70-80°C, louhujte cca 3 - 4 minuty. Vzhledem k tomu, že gruzínský čaj má jemnější a sametovější chuť, protože obsahuje méně tříslovin než čaj z tropických zemí, můžete ho bezpečně louhovat pět (i více) minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: