2023 Long Jing Shi Feng A+ - Dračí Studna ze Shi Fengu

Výborná třída tradičního čaje Shi Feng Long Jing (Dračí studna ze Lvího vrcholku), pro jehož chuť jsou typické těžší tóny vyvinuté při ručním pečení. List výtečné kvality, nálev plné, velmi silné a výrazné, harmonické, charakteristicky nasládlé, vynikající chuti se silnou a dlouhotrvající dochutí. Kompletní ruční zpracování. Cena je za 50 g.

Skladem (9 ks)
Kód: 236
345 Kč / ks
Kategorie: Zelené čaje - Čína
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Čína
Zemědělství: Šetrné zemědělství
Long Jing Shi Feng A+ - Dračí Studna ze Shi Fengu
Doporučujeme

Výborná třída tradičního čaje Shi Feng Long Jing (Dračí studna ze Lvího vrcholku), pro jehož chuť jsou typické těžší tóny vyvinuté při ručním pečení. List výtečné kvality, nálev plné, velmi silné a výrazné, harmonické, charakteristicky nasládlé, vynikající chuti se silnou a dlouhotrvající dochutí. Cena je za 50 g.

 

Podle tradičního čínského nazírání má pravý Lung Ching mít čtyři vlastnosti (nebo čtyři poklady) - jasně zelenou barvu, hutnou vůni, nasycenou chuť a nádherný tvar. „Dračí studna ze Lvího vrcholku“ má všechny tyto vlastnosti v plné míře.

 

Název: Long Jing Shi Feng, případně Lung Ching Shi Feng

Výslovnost: [lung ťing ši feng]

Sklizeň: 17. dubna 2023

Oblast: svahy v okolí vesnice Long Jing, Shi Feng, provincie Zhejiang, Čína

 

Tip na přípravu: Doporučujeme použít k přípravě skleněnou konvičku, čaj se zalévá vodou okolo 80-85 °C, poté se na chvíli přiklopí víčkem, které se krátce poté sundá, aby se čaj „neudusil“.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: