2021 Sencha Okumidori Kobayashi (bio)

Velmi dobrá sencha z naší oblíbené horské oblasti na ostrově Kyushu [kjúšů]. Pozdní kultivar, který vyniká výraznější sladkostí a je často používán na výrobu čajů gyokuro se v tomto případě projevuje krásným, živým a šťavnatým tónem a příjemnou sladkostí, která je dána sedmidenním zastíněním čajovníků před sklizní. Zahrada rodiny Nishi má certifikát organického zemědělství. 

Velmi dobrá Sencha z naší oblíbené oblasti obklopené majestátnými sopkami na ostrově Kyushu [kjúšů]. Pozdní kultivar, který vyniká výraznější sladkostí a je často používán na výrobu čajů Gyokuro se v tomto případě projevuje krásným, živým a šťavnatým tónem a příjemnou sladkostí, která je dána třídenním zastíněním čajovníků před sklizní. Zahrada má certifikát organického zemědělství. Cena za 50g balení.

Skladem
Kód: 388
190 Kč / ks
Kategorie: Zelené čaje - Japonsko
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Japonsko
Zemědělství: Organic

Velmi dobrá sencha z naší oblíbené horské oblasti na ostrově Kyushu [kjúšů]. Pozdní kultivar, který vyniká výraznější sladkostí a je často používán na výrobu čajů gyokuro se v tomto případě projevuje krásným, živým a šťavnatým tónem a příjemnou sladkostí, která je dána sedmidenním zastíněním čajovníků před sklizní. Zahrada rodiny Nishi má certifikát organického zemědělství. Cena za 50g balení.

 

Oblast: Kobayashi, prefektura Miyazaki, ostrov Kyushu, Japonsko

Doba sklizně: Ichibancha (první sklizeň, jaro 2021)

Kultivar: Okumidori

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: