Aktuálně: Objednávky nadále bez omezení vyřizujeme a odesíláme. Pro nejrychlejší a nejspolehlivější způsob doručení Vaší objednávky doporučujeme jako dopravce zvolit Zásilkovnu. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

2020 Formosa Ming Jian Chin Shin Gan Zai 25g

Velmi jemně rolovaný a zcela nelámaný list spíše tmavě zelené barvy sladce ovocné a jemně peprné vůně ze speciálně vyšlechtěné místní variety Chin Shin Gan Zai, kdy je sbírán "tips a dva lístky" (one bud and two leaves). Ideální doba sběru je období března až května. Téměř čirý, světle zelený nálev velmi vyvážené jemné chuti, s tóny pekanových ořechů, zeleného pepře a sladce ovocným podkreslením dávajícím tušit známý kultivar Chin Shin. Cena za 25 g.

Skladem
Kód: 641
195 Kč / ks
Kategorie: Zelené čaje - Formosa
Hmotnost: 0.025 kg
Země: Taiwan
Zemědělství: Šetrné zemědělství

Zelený taiwanský čaj od pana Chena, který na svých zahradách uplatňuje principy šetrného zemědělství (natural farming). Velmi jemně rolovaný a zcela nelámaný list spíše tmavě zelené barvy sladce ovocné a jemně peprné vůně ze speciálně vyšlechtěné místní variety Chin Shin Gan Zai, kdy je sbírán "tips a dva lístky" (one bud and two leaves). Ideální doba sběru je období března až května. Téměř čirý, světle zelený nálev velmi vyvážené jemné chuti, s tóny pekanových ořechů, zeleného pepře a sladce ovocným podkreslením dávajícím tušit známý kultivar Chin Shin. Cena za 25 g.

 

Oblast: Ming Jian, Nantou County, Taiwan (Formosa)

Sklizeň: konec března 2020

Kultivar: Chin Shin Gan Zai

 

Tip na přípravu: 1 čajová lžička (4 g) čaje na 200 ml vody prošlé varem a vychladlé na 65 - 70° C, louhujeme 1 minutu. Podobně připravíme i další nálevy, teplotu vody pozvolna zvyšujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: