Nilgiri Korakundah Frost Tea 2023 (bio)

Výtečný čaj ze zahrady z oblasti Modrých hor – Nilgiri, na jihu Indie. Jedná se o velmi pěkně zpracovaný list ze zimní sklizně (sklizeno ve třetím lednovém týdnu, tedy v době kdy se v Nilgiri sklízí nejhodnotnější čaje) s typickým charakterem čajů z Nilgiri, tedy hladký, s minimem svíravosti, v chuti jemně nasládlý čaj s medovými a zajímavými tóny ovoce (citrusy). Nečekejte ale svěží, zelinkavou first flush, kterou znáte z Darjeelingu, tento čaj má tělo, hloubku i plnost typického nilgirského horala. Cena za 50g.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 415
195 Kč –20 % 156 Kč / ks
Kategorie: Černé čaje - Nilgiri
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Indie
Zemědělství: Organic
Položka byla vyprodána…
nilgiri korakundah frost tea
Akce
195 Kč –20 %
Výtečný čaj ze zahrady z oblasti Modrých hor – Nilgiri, na jihu Indie, která je certifikována jako biodynamická a organická zahrada, která používá velmi šetrné postupy bez použití pesticidů či umělých hnojiv. Jedná se o velmi pěkně zpracovaný list ze zimní sklizně (sklizeno ve třetím lednovém týdnu, tedy v době kdy se v Nilgiri sklízí nejhodnotnější čaje) s typickým charakterem čajů z Nilgiri, tedy hladký, s minimem svíravosti, v chuti jemně nasládlý čaj s medovými a zajímavými tóny ovoce (citrusy). Nečekejte ale svěží, zelinkavou first flush, kterou znáte z Darjeelingu, tento čaj má tělo, hloubku i plnost typického nilgirského horala. Cena za 50g.
 

 

Název: Nilgiri Korakundah Frost Tea (FOP-organic), lot no. PS-53/23

Oblast: zahrada Korakundah leží v Modrých horáchv v oblasti Kotagiri, v jihoindickém státě Tamilnádu v nadmořské výšce až 2400 m n. m., Indie

Sklizeň: 3. týden v lednu 2023

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: