Dooars Putharjhora FTGFOP-1 2023 (bio)

Velmi pěkně zpracovaný orthodoxní čaj z oblasti Dooars, která leží na úpatí věhlasného Darjeelingu. Tento čaj pochází z keříků rostoucích v mnohem nižších polohách než jsme zvyklí právě u čajů z Darjeelingu, nicméně po napití nás překvapí jeho příjemná, elegantní a svěží, šťavnatá chuť. Je zpracovaný na vysoký stupeň zavadnutí ve stylu himálajské první sklizně a nese všechny její charakteristiky. Cena za 50 g.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3200
235 Kč –25 % 176 Kč / ks
Kategorie: Černé čaje - Dooars
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Indie
Zemědělství: Organic
Položka byla vyprodána…
Dooars Putharjhora FTGFOP-1 (bio)
Akce
235 Kč –25 %

Stejně jako minulý rok, Vám můžeme nabídnout první, výběrový lot ze zahrady Putharjhora, který je relevantní a příznivou alternativou k cenově vyšponovaným čajům z darjeelingských zahrad. Velmi pěkně zpracovaný orthodoxní čaj z oblasti Dooars, která leží na úpatí věhlasného Darjeelingu. Tento čaj pochází z keříků rostoucích v mnohem nižších polohách než jsme zvyklí právě u čajů z Darjeelingu, nicméně po napití nás překvapí jeho příjemná, elegantní a svěží, šťavnatá chuť. Je zpracovaný na vysoký stupeň zavadnutí ve stylu himálajské první sklizně a nese všechny její charakteristiky. Cena za 50 g.

 

Název: Dooars Putharjhora Himalayan Secret (FTGFOP-1-organic), lot no.OR-1/23

Doba sklizně: 22. února 2023

Kultivar: AV2 a TV9

Oblast: 170 - 350 m n. m., Putharjhora, Doars, West Bengal

 

Tip na přípravu: Doporučujeme připravovat chladnější vodou cca 85-90 stupňů a louhovat 2 minuty. Čaj je tak možné připravit na více nálevů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: