Assam Mangalam Tippy FTGFOP-1 2023 (bio)

Jarní sběr ze zahrady Mangalam ležící ve východní části Assamu. Tmavý zcela oxidovaný, pěkně rolovaný suchý list s vyšším obsahem zlatavých ochmýřených tipsů a delikátní ovocnou vůní. Rudý nálev plné, kulaté, medové chuti s ovocnými tóny, s převahou peckovin, sušených meruněk a příjemnou tříslovinou v dochuti. Cena za 50 g.

Skladem (7 ks)
Kód: 668
105 Kč / ks
Kategorie: Černé čaje - Assam
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Indie

Letní sběr ze zahrady Mangalam ležící ve východní části Assamu. Tmavý zcela oxidovaný, pěkně rolovaný suchý list s vyšším obsahem zlatavých ochmýřených tipsů a delikátní ovocnou vůní. Rudý nálev plné, kulaté, medové chuti s ovocnými tóny, s převahou peckovin, sušených meruněk a příjemnou tříslovinou v dochuti. Cena za 50 g.

 

Oblast: Sibsagar, Assam, Indie

Doba sklizně: jaro 2023

 

Mangalam Tea Estate je unikátní zahrada rozkládající se na 118 hektarech v okrese Sibsagar v Ásámu. Zahrada, která patří do skupiny Jay Shree Tea je průkopníkem ve vytváření konceptu ideálního uspořádání čajových keřů. Zahrada je osázena převážně klony, které jsou v chuti o něco vydatnější a uhlazenější než čaje z jiných oblastí Assámu. V šálku čaje ze zahrady Mangalam tak najdeme tóny sladu, kakaa a jemné ovocné chutě.

 

Tip na přípravu: 3 lžičky čaje na 0,5 l 100 °C vody, louhujeme 3 - 5 minut.

Čajová zahrada Mangalam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: