2023 Koucha Koushun

Stálice v naší nabídce – oblíbený japonský černý čaj vyrobený z kultivaru Koushun, který vyznačuje svou svéraznou, nasládlou, příjemnou chutí s lahodnými tóny medu a citrusů. Čaj je velmi dobře pitelný, hladký, bez náznaků svíravosti a je velmi krásným příkladem japonských černých čajů určených ke každodennímu popíjení. Cena za 50 g.

Skladem (3 ks)
Kód: 532
230 Kč / ks
Kategorie: Černé čaje - Japonsko
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Japonsko

Stálice v naší nabídce – oblíbený japonský černý čaj vyrobený z kultivaru Koushun, který vyznačuje svou svéraznou, nasládlou, příjemnou chutí s lahodnými tóny medu a citrusů. Čaj je velmi dobře pitelný, hladký, bez náznaků svíravosti a je velmi krásným příkladem japonských černých čajů určených ke každodennímu popíjení. Vyrobeno na farmě pana Katahiry ve vesnici Nunosawa v prefektuře Shizuoka. Cena za 50 g.

 

Sklizeň: Nibancha (druhá sklizeň) na začátku června 2023

Kultivar: Koushun

Oblast: farma pana Katahiry ve vesnici Nunosawa, prefektura Shizuoka, Japonsko

 

Tip na přípravu: 6-8g čaje zalijeme vodou o objemu 500 ml a teplotě 100 °C a louhujeme cca 3 minuty. Čaj je možné také zkusit připravit vícenálevově, 4-5 g na 150ml, opět zalijeme vodou o teplotě 100 °C a louhujeme postupně 60 vteřin, 45 vteřin a 60 vteřin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: