Darjeeling Gopaldhara Red Thunder Ruby Autumnal Flush 2019

Výborný Red Thunder z produkce naší oblíbené zahrady Gopaldhara. Lístky na tento čaj byly sklizeny v nejvyšších polohách zahrady, které se řadí mezi absolutně nejvyšší v celé oblasti Darjeelingu. Složení kultivarů AV2, P312 a B157 dává tušit krásný vzhled velkolistého čaje, velmi atraktivní, ovšem ne prvoplánové, ovocné aroma s nasládlou a sametově hladkou chutí, hloubku a hřejivě dlouhý aftertaste. Cena je za 50g.

Vyprodáno
Kód: 276
235 Kč / ks
Kategorie: Černé čaje z Darjeelingu - Autumnal Flush
Hmotnost: 0.05 kg
Země: Indie

Výborný Red Thunder z produkce naší oblíbené zahrady Gopaldhara. Lístky na tento čaj byly sklizeny v nejvyšších polohách zahrady, které se řadí mezi absolutně nejvyšší v celé oblasti Darjeelingu. Složení kultivarů AV2, P312 aB157 dává tušit krásný vzhled velkolistého čaje, velmi atraktivní, ovšem ne prvoplánové, ovocné aroma s nasládlou a sametově hladkou chutí, hloubku a hřejivě dlouhý aftertaste. Cena je za 50g.

 

Název: Darjeeling Gopaldhara Red Thunder Gold Autumnal Flush 2018, lot no. Ex-109/18

Doba sklizně: 10. listopadu 2019

Oblast: údolí Mirik ve výšce 1500 až 2300 m.n.m., Darjeeling, Indie

Dovozce: TeaMountain Co.

 

Tip na přípravu: 3-4 g čaje zalijeme 150ml vroucí vody (95 °C) a louhujeme dle chuti 3-5 min. Čaj je možno zalít vícekrát.

 

When the winter is about to set in and the temperature in high elevation peaks start testing zero degrees, the mature leaves can no longer bear the cold and the leaves start to wilt. These leaves cells undergo fermentation at a very slow rate and a rare flavour with heavy intensity is developed on its own. The production for such teas however is very limited.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: